عضویت    ورود
ورود به سایت
» » تخصص‌محوری رویکرد اصلی آموزش‌های این اداره کل است

مدیرکل برنامه‌ريزي، نوسازي و تحول اداري استانداری گلستان:

تخصص‌محوری رویکرد اصلی آموزش‌های این اداره کل است

تخصص‌محوری رویکرد اصلی آموزش‌های این اداره کل است

 

مدیرکل برنامه‌ريزي، نوسازي و تحول اداري استانداری گلستان گفت: محور برنامه‌های این اداره کل توجه به توانمندی تخصصی همکاران وزارت کشوری در سطح استانداری و فرمانداری‌های تابعه استان است.

علی نذیری اظهار کرد: توجه به آموزش موضوعات تخصصی، علاوه بر افزایش توانمندسازی نیروها به بازدهی عملکردی آنان نیز کمک خواهد کرد.
 
 
وی با اشاره به تعداد برنامه های آموزشی اداره کل برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری گلستان تصریح کرد: از شش ماه اخیر که بنده در این اداره کل  شروع به کار کرده‌ام، تعداد24 دوره آموزشی شغلی اختصاصی و عمومی برای کارکنان مجموعه استانداری و فرمانداری تابعه استان برگزار شد.
 
 
نذیری تصریح کرد: براساس گزارش سالانه، جمع مدت دوره‌های آموزشی در مدت یاد شده  404 ساعت در قالب دوره‌های حضوری، غیرحضوی و مجازی انجام گرفته است.
 
 
وی ادامه داد: در دوره‌های آموزشی شغلی اختصاصی تعداد  یک هزار و 88 نفر، برای آموزش غیرحضوری 16 هزار و 665 نفر و برای آموزش مجازی نیز 513 نفر آمورزش دیده‌اند.
 
 
*برگزاری تعداد24 دوره آموزشی شغلی اختصاصی وعمومی برای کارکنان استانداری گلستان
نذیری با اشاره به استقبال کارکنان استانداری و فرمانداری‌‌های تابعه استان از دوره‌های تخصی اذعان کرد: بازخورد نظرسنجی‌های انجام گرفته نشان می‌دهد که خوشبختانه کارکنان نسبت به برگزاری این دوره‌ها به ویژه موضوعات تخصصی رویکردی مناسب داشته  و از نحوه برگزاری دوره نیز رضایت دارند.
 
 
وی ادامه داد: در بحث کارهای پژوهشی نیز طی سال جاری عنوان طرحهای مصوب شده درکارگاه آموزش وپژوهش استان مصوب یک درصد اعتبارات پژوهشی به تعداد 12 طرح بوده است.
 
 
مدیرکل برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری گلستان ادامه اد: از مجموع طرح‌های مصوب چهار طرح مربوط به استانداری گلستان می باشد که سه طرح آن در سامانه «سمات» وزارت علوم ثبت شده است.
 
 
نذیری تصریح کرد: طرح‌های مدل استراتژیک توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی استان نیز مراحل پایانی خود را در حال طی کردن است


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : rajaee
  • بازدید : 23
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 282

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*